Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Ventilátor topení
Právě je úte 19. bře 2024 10:30:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ventilátor topení
PříspěvekNapsal: sob 08. úno 2014 0:28:41 
Offline

Registrován: ned 02. úno 2014 1:01:28
Příspěvky: 10
ahoj
Tak prozatím zjistil že bylo v pr... ovládání klima prý jak odešla elektronika ve ventilátoru tak to poslalo přepětí do jednotky a něco tam odpálilo protože to ovládání celé funguje jen ten kablík co ovládá ventilátor je mrtvej. ale zbytek nic protože jemu to ani jednou neudělalo tak neví co má hledat :| :cry:

citroen xsara picasso rv. 2000 2l HDI 66Kw.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ventilátor topení
PříspěvekNapsal: úte 11. úno 2014 20:07:19 
Offline

Registrován: ned 02. úno 2014 1:01:28
Příspěvky: 10
Ahoj :D :D
Tak se podržte dnes jsem si to odvezl od elektrikáře a za to vše mohla spínací skříňka dala se nová (ta moje byla po repase ale nezdařilém :cry: ) a vše maká jak má byl ošoupaný ten kousek želízka do trojuhelníku jak je podepřen pružinkou ten tam spíná kontakty mezi sebou a asi už tam nikam nedosáhl tak to nemakalo. :roll:
Takže vše ok doufám že někomu také pomohu. :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ventilátor topení
PříspěvekNapsal: pon 14. črc 2014 7:25:46 
Offline

Registrován: pon 14. črc 2014 6:57:51
Příspěvky: 1
Ahoj mam problem z klimatizaci porad se mi ztraci emulze pro klimatizaci a nikde neni k nalezeni unik ani kdyz se do toho da barvivo ta po tydnu nechladi a emulze je pric :| . Z niceho nic mi prestal fungovat i vetrak , tak jsem to nechal promerit a vse bylo v poradku motor byl v haji vymontoval jsem ho repasovali ho a pod volantem jsem nasel ve spoji nataveny hlavni privod spojil jsem to na pevno plus ne plus a minus na minus uz se mi to nehreje bez problemu jsem ujel 350km a dneska rano problem otocim klickem na druhou polohu a motor fouka porad na plno , mam xara picaso 2.0hdi r.v. 2001 klimatronic , na displeji nic neni videt a kdyz tak blbe a ovladani nereaguje vubec co stim ??? :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ventilátor topení
PříspěvekNapsal: ned 31. srp 2014 18:19:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. srp 2012 11:14:10
Příspěvky: 527
Ztracení náplně by mohlo být u výměníku, který je snad někde za přepážkou motoru, větrák že běží naplno bych viděl na tranzistory, případně odporové dráty a ten displej klimy budou asi jen žárovky.
Ale je divné, že by se sešlo všechno takhle najednou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ventilátor topení
PříspěvekNapsal: úte 12. pro 2017 10:05:00 
Offline

Registrován: úte 12. pro 2017 9:56:53
Příspěvky: 1
ahojky všem přečetl jsem toho dosti,ale chtel bych se zeptat. cca. 3 měsíce mi ventilátor šel, nešel. někdy naplno, někdy jen trochu. Teď jsem chtěl jed pryč a prostě nejde může to být stejný problém? či co mam dělat. potřebuji jezdit a v tomto počasí prostě nemohu. děkuji Vám všem předem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz