Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Prodám Citroen ZX Break 1.4 - pěkný stav
Právě je úte 19. bře 2024 13:48:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 08. lis 2017 13:30:39 
Offline

Registrován: stř 08. lis 2017 12:48:28
Příspěvky: 1
Prodám ZX Break 1.4 benzín.
Už rok (od koupě C5) pro něj nemám využití a nechával jsem si ho zpočátku jen jako zálohu, pak z nostalgie a že byl perfektně servisovaný a je v parádním stavu. Auto má najeto tuším 214 tis., dovezli jsme si ho před lety z Německa a celou dobu bylo jako jedno ze dvou rodinných aut (krom toho, že se ještě jezdilo dalším - služebním - autem).
ZXo má 2 sady Michelinů na plechových discích, tažné zařízení, šíbr (tam je vadný motůrek - koupil jsem na vrakáči náhradní, ale smůla - je to ten druhý typ ze dvou), střešní box, vystříkané dutiny, koroze nula, nový výfuk, novou spojku, rozvody, pravidelně měněný olej a tlumiče v pořádku. Jediné kosmetické vady na kráse jsou upadlá anténa (nová univerzál stojí 2 kila) a občas blbne centrál. Jo a chce to ten správný motůrek na šíbr. Teď s ním zase občas jezdím, protože mám služebák v servisu a tak mi přišlo líto to ZXo nechávat stát u baráku, když by ještě mohlo někomu aktivně posloužit a v lepším případě - když by si ho nějaký nadšenec se vztahem ke starším autům a tomuhle modelu pěkně vymazlil, protože k tomu má rozhodně potenciál tím, že je v pěkném stavu.

Nutně ho prodávat nemusím, beru ho jako náhradní auto a mám ho rád. Proto ho prodám jen pokud mi za něj někdo nabídne slušné peníze odpovídající stavu auta. V opačném případě (pokud by si někdo myslel, že mi za něj dá bůra a pak si to se ziskem 20k rozprodá pokolech a na díly) ho neprodám a nechám si ho, protože skutečná hodnota toho auta tkví v jeho stavu, nízké spotřebě, nenáročnosti na údržbu, totální spolehlivosti a v užitném vybavení. Technická končí teď, ale shodou náhod servisuju služebák hned vedle STKáčka a když jsem se tam včera ráno mihnul a náhodně oslovil kolemjdoucího technika, jestli podle jeho názoru projde, řekl že v pohodě, že je v super stavu, ať se mu přihlásím, až tam pojedu a pak mávnul se slovy "hele co mám já" - a tam stálo stejný ZXo, jen v naftě :-) Tak jsme si zanotovali jak to je skvěle užitný auto a já vím, že STK není problém.

K motorkům na šíbr jsou fotky tady: https://goo.gl/photos/AQFvUb9rB44HuY7B7
Když kliknete na fotku a pak vpravo nahoře kliknete na i - tak se vám otevře komentář s podrobnými informacemi. Pak už stačí šipkou doprava skákat na další fotky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz