Fórum Citroeny.cz • Zobrazit téma - Napínací kladka

Právě je pon 11. pro 2017 9:20:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Napínací kladka
PříspěvekNapsal: stř 17. srp 2016 21:23:42 

Zdravim kolegové,chtěl bych vás varovat před dalším problémem který se prý už občas u nějakého nového granda vyskytl.Je to vadná napínací kladka řemene co honí alternátor,klima kompresor a kdo vý co ještě.Otevřete přední haufnu a radši koukněte na řemen jestli není potrhaný a napínací kladka vychýlená z osy!Já jsem si toho naštěstí ještě všiml dříve než jsme se s rodinou vydali na dovču,takže už ji mám vyměněnou za nějaký novější vylepšený kus.samozřejmě auto po záruce takže mě to stálo 5500kč u citroena v plzni a prý to není ojedinělí případ,že už to u pár aut dělali.Jinak mám na grandovi najeto 38000km a docela mě to nemile překvapilo u zánovního auta,doufám že to byla na dlouho poslední věc co mě vypekla.Nedovedu si představit tohle řešit na cestě do chorvatska kam jezdíme každý rok???Kvůli tomu jsme si přídili nové auto aby jsme do něj nemuseli investovat a už je to druhá věc po prasklích zadních dveřích co jse nám přihodila,jo a vlastně dvě svolávačky už máme taky za sebou ale to opravili aspon zadarmo.Tak na to radši občas koukněte at vás to někde na cestě nepřekvapí.

Předmět příspěvku: Re: Napínací kladka
PříspěvekNapsal: pát 08. pro 2017 15:25:29 

mame auto z roku 2016 a EAT6 a tohle pry mame spatne taky (puvodni napad na zavadu byla prave EAT6, protoze se ozyval takovy drhnouci zvuk podle otacek a po prerazeni zmizelo)... toz jen pro info, ze to asi uplne neodstranili...

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]